Отримай послуги автомийки у подарунок!

Запрошуємо Вас відвідати новий сучасний автомийний комплекс «Мийка АвтоСПА» та з нагоди знайомства, пропонуємо Вам У ПОДАРУНОК одну з послуг автомийки на Ваш вибір!***

З турботою про Ваш автомобіль ми завжди раді запропонувати Вам широкий спектр послуг професійної мийки.транспортних засобів будь-якого класу (легкових, джипів, мінівенів, вантажівок і т.д.), а також надаються всі види послуг: комплексна мийка, ручна мийка (контактна/безконтактна), хімчистка салону, полірування, Deteiling, НАНОкераміка, передпродажна підготовка, оновлення зовнішнього вигляду гуми, очищення від слідів комах, послуга «Антидощ», мийка мотоциклів, човнів, хімчистка килимів та багато інш .
А ще, наш автомийний комплекс облаштовано 2-ма Постами мийки самообслуговування. Мийка самообслуговування - це відмінний варіант самостійно помити свій транспортний засіб у теплому, закритому приміщенні за допомогою професійного обладнання. І при цьому – ще й зекономити!
АвтоСПА знаходиться у Південно-Західному районі на 4-му кільці вул. Руставі, має зручний заїзд, і працює цілодобово без вихідних. У роботі ми використовуємо сучасне обладнання та якісну автохімію, щоб зовнішній вигляд Вашого авто був бездоганним і лакофарбове покриття якомога довше зберігало свої властивості.
Ціни на послуги по догляду за автомобілем Вас приємно здивують, а затишне Лаундж-кафе з Free Wi-Fi та TV, дозволить часу пройти непомітно.

Для Вашої зручності доступні як готівкова, так і безготівкова форма оплати.

Для корпоративних клієнтів пропонуємо індивідуальні програми співпраці.

***перелік акційних послуг описані у інформаційному флаєрі.
ЧЕКАЄМО НА ВАС м.Черкаси, вул. Руставі (кільце),
тел. +38 096415 63 09

ID: 1017906
Создано: 18/10/2019

Ярослав

Зарегистрирован 18/10/2019
Активность 18/10/2019 08:19

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления