1 $

Пропонується до продажу швейна фабрика в м. Черкаси

Продається швейна фабрика з виробництва спеціального одягу в м. Черкаси.
Двоповерхова адміністративно-виробнича будівля площею 1500 кв. м, в якій зроблено капітальний ремонт, знаходиться на земельній ділянці площею 0, 2 га.
Основні напрямки діяльності: виготовлення та реалізація спеціального чоловічого та жіночого одягу (120 моделей) для різних галузей промисловості, сфери послуг, міжгалузевих комплексів та бюджетної сфери тощо. В 2000 році підприємство одне з перших в Україні пройшло сертифікацію виробництва і одержало право супроводжувати свою продукцію сертифікатом якості. Унікальною особливістю підприємства є готовність працювати як з індивідуальними так і з великими оптовими замовниками спецодягу. На підприємстві існує свій конструкторський відділ та служба ВТК. За бажанням замовника на спецодязі можна зобразити логотип з використанням трьох технологій: вишивка, термодрук, шовкографія.
На підприємстві існує розвинена служба маркетингу, якою напрацьована база замовників та постачальників сировини.
Крім одягу підприємство займається виготовленням постільної білизни, на яку також була розроблена база моделей, і в 2005 році зареєстрована торгова марка.
На існуючому обладнанні можливе виробництво іншого асортименту швейних виробів (легке плаття, легкі та утеплені куртки, спортивні вироби тощо)
Реалізація готової продукції здійснювалась за контрактами з:
- Укрзалізницею;
- Міністерством Внутрішніх Справ;
- Міністерством оборони.
Все обладнання діюче (107 одиниць).
При екстенсивному виробництві можливе збільшення виробництва за рахунок встановлення додаткового обладнання на існуючих площах, залучення філій розміщених у смт. Чорнобай та м. Катеринополі, в два – чотири рази.
При інтенсивному виробництві (заміна технології та обладнання, введення другої і третьої змін) – в чотири, п’ять разів.
Вартість продажу складає – 1 050 000 у.о.

ID: 23175
Создано: 12/04/2010

Наталья Иванова

Зарегистрирован 12/04/2010
Активность 08/02/2011 13:32

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления