1 грн.

Інтернет-магазин побутової хімії Профіт Умань

Пропонуємо величезний асортимент товарів побутової хімії та супутніх товарів. У нашому «портфелі» вже зараз є товари з більш ніж 10 000 найменувань, але, на жаль, процес додавання всього асортименту в інтернет магазин, дуже трудомісткий і повільний. Тому, якщо Ви не знайдете чогось на сайті – це не означає, що його немає. Просимо Вас, написати або зателефонувати і дати коротку характеристику того, що Ви шукайте і ми , з ймовірністю, в 90% знайдемо для Вас вказаний.
- Це гігантський асортимент товарів зі зручним пошуком і розкладеним по кожній відповідній категорії і при цьому ніхто не маніпулює Вашим вибором, а навпаки – завдання дати Вам тільки те, що хочете саме Ви.
- Це мінімальна націнка на товар (немає необхідності платити за оренду торгового залу і утримувати великий штат співробітників). Проведені акції реальні, а не знижка на заздалегідь завищену ціну, тобто товар який в іншому магазині зараз продається по акції, у нас – це його звичайна ціна.
- Це можливість контролювати, планувати свій сімейний бюджет, а саме – ви завжди зможете розрахувати споживання того чи іншого продукту в розрахунку на квартал, місяць оскільки історія покупок зберігається.
- Це цілодобова робота магазину, в який можна «приходити» в будь-який час дня і ночі і спокійно розглядати, порівнювати і замовляти будь-які товари.
admin@profituman.com
http://profituman.com/

ID: 674703
Создано: 29/03/2016

Богдан

Зарегистрирован 29/03/2016
Активность 29/03/2016 12:48

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления